Історія піци

  • 00070493.jpg

Будь-якому гурману завжди виявиться за смаком ароматна, тільки що вийнята з гарячої печі піца. Вона по праву займає одне з перших місць за різноманітністю використовуваних продуктів, легкості і швидкості приготування. Зробити піцу можна як вдома, так і замовити в одній з численних піцерій.

Маючи італійські витоки, піца в наш час більшою популярністю користується в країнах Європи та Америки, а також у Росії, ніж у себе на батьківщині. Тим не менше в кожній з країн знайшли своє поширення як національні види піци, так і її класичні варіанти. На сьогодні рецепти піци з фото набули широкої популярності.

Успіхом користуються піцерії в Америці, де їх мережа досить розвинена. Існує безліч регіональних видів піци, що відображають національний колорит. Можна зустріти римський, грецький, мексиканський, американський, італійський рецепти приготування цього продукту. При цьому для піци використовується як товсте, так і тонке тісто. В якості наповнення застосовують традиційні види продуктів або національні, такі як курка, барбекю, бекон і т.п. Для залучення потенційних клієнтів надаються безкоштовні послуги, наприклад, замовлення піци цілодобово і доставка її за адресою замовника. При цьому остигнула піцу або доставлену з запізненням можна не оплачувати.

В Австралії піца поширилася завдяки італійським іммігрантам. Нині у продажу можна зустріти як італійські, так і її австралійські види. Великою популярністю користуються australiana, в якій в якості наповнювача використовуються сир моцарела, яйце, томатний соус та бекон, а також bocconcini і gourmet pizzas з начинкою з лосося, м'яса кенгуру, ему, королівських креветок і навіть крокодила. Рецепти піци можна знайти на сайті http://gotuemo.com.ua/, де є також багато фото.

У Росії популярні як традиційні італійські піцерії, так і з національним колоритом, що спеціалізуються на пирогах. Такі заклади набули популярність завдяки послугам, що надаються. Ні для кого не є дивиною приготування піци в присутності покупця, а тим більше, замовлення страви по Інтернету. У цьому випадку досить в пошуковику набрати «доставка піци московський район» і, знайшовши в базі даних потрібну піцерію, замовити продукт на будинок.

В Індії, де піца складає основу швидкого харчування великих міст, знайшли поширення як традиційні її види, так і мають національні особливості. Варіанти індійської піци відрізняються гостротою. В якості наповнювача в них використовується м'ясо ягняти, курча тандури, імбир, сир Паніар і кріп. Як приготувати смачну піцу можна подивитися за адресою http://smakuemo.net/, на цьому сайті є рецепти піци з фото.

У японському варіанті піци «окономіякі» смажену корж, змащену солодким соєвим або гострим соусом, начиняють в різних пропорціях м'ясом, овочами, сиром і морепродуктами. На корж посипаються сушені стружка тунця і водорості аонорі.

Предыдущие новости