Solo Pizza

Отзывов: 235
solo.png
solo.png

«Соло пицца» - сеть ресторанов-пиццерий, которые предлагают киевлянам не только пиццу, но и другие разнообразные блюда итальянской кухни и алкогольные напитки. Пицца Solo готовится на тонком тесте и получается удивительно сочной. Другие блюда тоже не отстают по качеству, потому каждый любитель итальянской кухни сможет найти для себя здесь лакомый кусочек. Особенно вкусны итальянские десерты и разнообразные коктейли, для любителей японской кухни есть большой ассортимент суши и роллов. Несмотря на высокое качество продуктов и обслуживания пиццерия «Соло» остается в средней ценовой категории и является прекрасным местом для дружеского или семейного похода на пиццу.

solopizza.com.ua

Фотографии (10)

Последние отзывы

Все отзывы
  • Andy про сеть пиццерий
    09.06.2017 14:55
    В понеділок довелося бути в вашому ресторвні на Хрещатику. Це один з гірших моїх походів до подібних закладів. Ми замовили піцу Морано велакого розміру. Ми знали як вона виглядаю томущо відвідували ваші ресторани і замовляли цю піцу неодноразово. Цього разу на великій піці було 5 шматочків мяса вагою максимум 7 грамів (ми знаємо це бо офіціант зважував шматочки саме з нашої піци). При цьому стрверджували що має бути 80 грамів. Ми попросили технологічну карту де ми можемо впевнитися що рецепт саме такий бо в меню детальна інформація відсутня з вказівкою про те що можна звернутися за уточненнями до персолналу. Через пів година нам принесли роздруковану таблицю з EXEL про склад для двох піц. При чому роздрукована на товарно транспортній накладній на доставку алкоголю 5 червня 2017 року з чого робимо висновок про відсутність технологічної карти в ресторані або жорстких порушень в дотриманні рецепту. За дверима ми чули викрики директорки про те що ми неадекватні клієнти і щоб ми важили . там щось і різні образливі оцінювальні фразочки. Адекватний офіціант розрулив ситуацію запропонувавши нам не платити за піцу і в додаток два морозива. Але додатковою вимогою було вибачення директорки. В результаті вона так і не зявилася не вибачилась і ніяк не прокоментувала ситуацію. Я не рекомендую комусь користуватися послугами закладу де вище керівництво не поважає людську гідність! P.S. В мене є фото тієї піци і фото тіпі технологічної карти яку мені принесли надруковану на накрадній по алкоголю
  • Игорь про улица Сагайдачного, 31
    05.05.2017 21:47
    Заказал еду, но мне сказали по телефону что не могут сделать доставку. Я бы и сам прийшол но я работаю и должен быть на рабочем месте. Реально, я находился метров 500 от вас. Это полный пиздец!!!

Добавить отзыв

Ваша оценка
О чем ваш отзыв?